Doktorunuza Sorun

KEMİK OPERASYONLARI

İmplantların her zaman kolay bir şekikde yerleştirilmeleri mümkün olmayabilir. Böyle durumlarda kemik operasyonları uygulanabilmektedir.Lokal olarak da implant konulan bölgenin kemik yapısının uygun olması büyük ehemmiyet taşımaktadır.

Kemik Operasyonları Nasıl Uygulanır?

Diş çekiminin üstünden uzun seneler geçtiği, çekim bölgesinde kemiğin bir hayli inceldiği, ağız sağlığına özen göstermeyen kişilerde; implantın iyileşme sürecinde kemik rezorbsiyonu ve buna sınırlı olarak meydana gelebilecek estetik problemler göz ardı edilmemelidirler. Bu gibi hâllerde bölgede ön hazırlık yapılıp implanta uygun bir kemik operasyonu gerçekleştirilmelidir. Bu tür durumlarda bölgeye ince ve kısa bir implant yerleştirmektense kemik koşullarının iyileştirilip daha müsait boyutlarda implantlar yerleştirmek uzun dönem başarısını olumlu yönde arttıracaktır. Bu işlemler birçok biçimde gerçekleştirilebilir.

BLOK GREFT KEMİK UYGULANMASI

İLETİŞİM

ADRES:
Valikonağı cad. No:81/3 Nişantaşı / İstanbul

TELEFON:
+90 212 288 58 57
+90 545 288 58 57

Estetik Diş Doktoru WhatsApp'ınızda

E-POSTA:
info@estetikdisdoktoru.com

ARAÇLAR

BÜLTEN

E-Bülten Aboneliği
E-posta:
UYARI: Bu sitenin içeriği, kullanıcıyı sağlık amaçlı bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Site içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedaviyönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir