Doktorunuza Sorun

INVISALIGN - INCOGNITO

INVISALIGN - INCOGNITO

invisalign
Ortodontik tedavi görmesi gereken birçok insanın en büyük korkusu olan braketler invisalign sayesinde sorun olmaktan artık çıkmıştır. invisalign breket içermeyen sadece şeffaf plaklar kullanılarak uygulanan bir ortodontik tedavi yöntemidir. 

invisalign Nasıl Uygulanır?

Hastadan alınan ölçüler bilgisayar ortamına aktarılıp özel bir program aracılığı ile dişlere uygulanacak kuvvetler ile dişlerin nasıl hareket edeceği hesaplanıp farklı zamanlarda kullanılacak şeffaf plaklar hazırlanır. Ortodontik hareketler bu plaklar aracılığı ile meydana getirilip braket sistemine göre yüksek oranda estetik avantaj elde edilir. invisalign tedavi sürecinin başarılı olabilmesi için hastanın plakları çok düzenli ve doktorunun tavsiyesine uygun şekilde kullanması şarttır.

incognito
Dişlerin arka yüzeyine yerleştirilip braketlerle yapılan ortodontik tedavi yöntemidir. Dişlerin ön yüzeyinde görünen herhangi bir tel ya da braket olmadığı için hastalar tarafından tercih edilen ve oldukça estetik bir seçimdir. Bu avantajına karşın tedavi süresinin uzaması ve iç taraftaki braket sisteminin dili rahatsız etmemesi gibi de dezavantajları vardır.

İLETİŞİM

ADRES:
Valikonağı cad. No:81/3 Nişantaşı / İstanbul

TELEFON:
+90 212 288 58 57
+90 545 288 58 57

Estetik Diş Doktoru WhatsApp'ınızda

E-POSTA:
[email protected]

ARAÇLAR

BÜLTEN

E-Bülten Aboneliği
E-posta:
UYARI: Bu sitenin içeriği, kullanıcıyı sağlık amaçlı bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Site içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedaviyönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir