Doktorunuza Sorun

İMPLANTIN UYGULAMASI

İMPLANTIN UYGULAMASI

Diş implantı uygulaması toplum arasında bilindiğinin tersine olabildiğince uygulanabilirliği yüksek bir işlemdir. İmplant nasıl yapılır sorusu bu tedaviyi yaptıracaklar arasında yaygın olarak sorulmaktadır. İmplant uygulaması lokal anestezi altında gerçekleştirilir. Ameliyattan sonra alt çenede ağrı kesicilerle denetleme altına alınabilecek hafif bir şişlik ve ağrı oluşabilir. Bunun sebebi alt çenede kemik yapısının daha sert olmasıdır.Üst çenede ise bu durum daha sınırlı olarak görülmektedir.

İmplant Nasıl Yapılır Merak Ediyorsanız Bizimle

0212 288 58 57 Numaralı Telefondan

İletişime Geçebilirsiniz

 

İmplant Nasıl Yapılır? 

Diş implantı uygulaması genel hatları itibariyle diş çekiminden çok daha az bir rahatsızlık hissettiren bir işlemdir. implant nasıl yapılır sorusundan daha fazla öne çıkan bir diğer konu da bu işlemden sonra yapılması gerekenlerdir. Tedaviden sonra hastanın antibiyotik, ağrı kesici ve hijyeni için ağız gargaraları kullanması şarttır.

Diş implantı uygulamasının ardından bir hafta sonra dikişlerin alınması için ikinci bir randevu alınmalıdır. Bir haftalık süre dokuların kaynaşması ve yaranın pirimer kapanması için gereklidir. Dikişler alındıktan sonra yaklaşık alt çenede 2 ay üst çenede 3 ay sonra implantın üst yapısının tamamlanması için protetik aşamaya geçilir. Hasta gereksinimlerine göre daha önceden planlanan protezler uygulanmaktadır. Tüm bu bilgiler implant nasıl yapılır hakkında bir ön bilgi niteliğinde olmakla birlikte konuyla ilgili tüm detayları Yrd. Doç. Dr. Özcan Çakmakcıoğlu ile görüşerek öğrenebilirsiniz.

Şimdi Randevu ve Detaylı Bilgi için Arayabilirsiniz:

0212 288 58 57 - 0545 288 58 57

 

İMPLANTTA İYİLEŞME DÖNEMİ
İlgili Anahtar Kelimeler: implant nasıl yapılır

İLETİŞİM

ADRES:
Valikonağı cad. No:81/3 Nişantaşı / İstanbul

TELEFON:
+90 212 288 58 57
+90 545 288 58 57

Estetik Diş Doktoru WhatsApp'ınızda

E-POSTA:
[email protected]

ARAÇLAR

BÜLTEN

E-Bülten Aboneliği
E-posta:
UYARI: Bu sitenin içeriği, kullanıcıyı sağlık amaçlı bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Site içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedaviyönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir