Doktorunuza Sorun

KEMİK OPERASYONLARI

İmplantların her zaman kolay bir şekikde yerleştirilmeleri mümkün olmayabilir. Diş kemik erimesi gibi durumlarda kemik operasyonları uygulanabilmektedir. Lokal olarak da implant konulan bölgenin kemik yapısının uygun olması büyük ehemmiyet taşımaktadır.

Porselen Diş Hakkında Sorularınız için Bizimle

0212 288 58 57 Numaralı Telefondan

İletişime Geçebilirsiniz

 

Diş Kemik Erimesi Durumunda Nasıl Bir İşlem Uygulanır?

Diş çekiminin üstünden uzun seneler geçtiği, çekim bölgesinde kemiğin bir hayli inceldiği, ağız sağlığına özen göstermeyen kişilerde; implantın iyileşme sürecinde kemik rezorbsiyonu ve buna sınırlı olarak meydana gelebilecek estetik problemler göz ardı edilmemelidirler. Bu gibi hâllerde bölgede ön hazırlık yapılıp implanta uygun bir kemik operasyonu gerçekleştirilmelidir. Diş kemik erimesi durumuna müdahale edilmeden implantın gerçekleştirilmesi başka sorunları beraberinde getirebilmektedir. Bu tür durumlarda bölgeye ince ve kısa bir implant yerleştirmektense kemik koşullarının iyileştirilip daha müsait boyutlarda implantlar yerleştirmek uzun dönem başarısını olumlu yönde arttıracaktır. Bu işlemler birçok biçimde gerçekleştirilebilir. Konu hakkında Yrd. Doç Dr. Özcan Çakmakcıoğlu yaptığı incelemenin ardından hastaya detaylı bilgiler vermektedir.

Şimdi Randevu ve Detaylı Bilgi için Arayabilirsiniz:

0212 288 58 57 - 0545 288 58 57

 

BLOK GREFT KEMİK UYGULANMASI

İLETİŞİM

ADRES:
Valikonağı cad. No:81/3 Nişantaşı / İstanbul

TELEFON:
+90 212 288 58 57
+90 545 288 58 57

Estetik Diş Doktoru WhatsApp'ınızda

E-POSTA:
[email protected]

ARAÇLAR

BÜLTEN

E-Bülten Aboneliği
E-posta:
UYARI: Bu sitenin içeriği, kullanıcıyı sağlık amaçlı bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Site içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedaviyönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir