Doktorunuza Sorun

İYİ BİR İMPLANT İÇİN GEREKLİ ŞARTLAR

Diş implantı diş noksanlıklarının giderilmesinde en yaygın tedavi seçenekleri arasında yer almaktadır. Fakat iyi diş implantı uygulanması için birtakım ölçütlerin sağlanması gerekmektedir. Şeker hastalığı gibi yara iyileşmelerini geciktiren sistemik rahatsızlıklarda ve yoğun sigara içen bireylerde, diş implantı iyileşme sürecinin sıhhatsiz olması ve bunun neticesinde ise kaybedilmeleri söz konusu olabilmektedir. Bu nedenle hastanın bu gibi rahatsızlıkları bulunuyorsa mutlaka diş hekimine bilgi vermesi gerekmektedir.

Diş İmplantı Hakkında Sorularınız için Bizimle

0212 288 58 57 Numaralı Telefondan

İletişime Geçebilirsiniz

 

Diş İmplantı Hangi Şartlarda Sağlıklı Uygulanabilir?

Lokal olarak da implant konulan bölgenin kemik yapısının uygun olması büyük ehemmiyet taşımaktadır. Diş çekiminin üstünden uzun seneler geçtiği, çekim bölgesinde kemiğin bir hayli inceldiği, ağız sağlığına özen göstermeyen kişilerde; implantın iyileşme sürecinde kemik rezorbsiyonu ve buna sınırlı olarak meydana gelebilecek estetik problemler göz ardı edilmemelidirler. Bu gibi hâllerde bölgede ön hazırlık yapılıp implanta uygun bir kemik oluşturulmalıdır.

Şimdi Randevu ve Detaylı Bilgi için Arayabilirsiniz:

0212 288 58 57 - 0545 288 58 57

KEMİK OPERASYONLARI

İLETİŞİM

ADRES:
Valikonağı cad. No:81/3 Nişantaşı / İstanbul

TELEFON:
+90 212 288 58 57
+90 545 288 58 57

Estetik Diş Doktoru WhatsApp'ınızda

E-POSTA:
[email protected]

ARAÇLAR

BÜLTEN

E-Bülten Aboneliği
E-posta:
UYARI: Bu sitenin içeriği, kullanıcıyı sağlık amaçlı bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Site içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedaviyönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir