Doktorunuza Sorun

Estetik Diş

Estetik Diş

Estetik bazı kişiler için pozitif anlamlar taşıyabilirken bazı insanlar için de tersi durumlar düşündürebiliyor. Son yıllarda özellikle yanlış uygulamaların çoğalmasıyla bazen “estetik” kelimesi doğal olmayan unsurları çağrıştırabiliyor. Estetik, aslında sanatın ve insan yaşamının içinden doğan ve yüz yıllardır büyüyen bir kavramı ifade ediyor. Güzellikle ilgili olan veya güzel olanı ifade etmek için farklı toplumlarda ve kültürlerde estetik kavramı son derece yaygın bir şekilde kullanılıyor. Tabi bu kavram üzerine insanın kendini bildiğinden beri bir çaba harcanıyor. Tarih boyunca bu çaba neticesinde insanların güzel olana ulaşma sevdaları farklı yöntemlerle ve materyallerle ifade edilmiştir. Estetik konusunu diş sağlığı ve görünümü ile ilgili değerlendirdiğimizde sanatsal bakış açısıyla bilimin birleştiği noktada estetik diş uygulamalarında başarılı sonuçlar olduğu görülmektedir. Sizlere, estetik diş için başvuracağınız diş hekimine sorabileceğiniz sorular hakkında bir kaç püf noktasından bahsedelim.

 

Estetik Diş Hakkında Sorularınız için Bizimle

0212 288 58 57 Numaralı Telefondan

İletişime Geçebilirsiniz

 

Estetik Diş Tedavisi Yaptıracaksanız...

Çoğu tedavi yöntemi ve uygulamada olduğu gibi estetik diş hakkında da çok fazla çeşitlilikle karşı karşıya kalabilirsiniz. Çeşitlilik aslında olumlu bir durum gibi görünürken bazen sizin seçim yapma sürecinizi uzatabilmektedir. Bu noktada iyi bir rehbere ihtiyacınız olacaktır. Örneğin gülüş tasarımı gibi bir konu üzerinde çözüm arıyorsanız bu konuda farklı uygulamalar arasından size en uygun çözümü önerecek olan kişi size rehberlik edecek diş hekiminizdir. İşte bu nedenle estetik diş ile ilgili isteklerinize yönelik araştırmalar yaparken, isteğinizle ilgili taramalar yerine diş doktoru araştırması daha mantıklı olacaktır. Bu noktada doktorun geçmişi ve bu güne kadar yoğunlaştığı alanlar size ön bilgi verecektir. Her diş hekimi estetik diş alanında detaylı çalışmalar yürütmüyor olabilir.

 

Sonuçlar için Sabırsızlanıyor Musunuz?

Eğer doğru noktada bir diş hekimiyle yola çıktıysanız sonuçlar sizin için sabırsızlık verici olabilir. Fakat tersi durumlarda hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Burada konusunda akademik anlamda da çalışmalar yapmış bir diş hekimiyle estetik diş uygulamalarını değerlendirdiğinizde doktorunuzun size yapacağı en büyük iyilik objektif bir analiz sunmaktır. Buna göre isteklerinizin ne kadar uygulanabilir olduğunu size aktaracaktır. Konusunda uzman bir diş hekimi estetik diş konusunda tüm detaylara hakim olduğu için size alternatif tedavi yöntemleri önerecektir. Yrd. Doç. Dr. Özcan Çakmakcıoğlu özellikle estetik diş hekimliği üzerine yaptığı çalışmalarla hastalarına rehberlik etmektedir. Özcan Çakmakcıoğlu ile iletişime geçerek tüm sorularınızı iletebilirsiniz.

 

Şimdi Randevu ve

Detaylı Bilgi için Arayabilirsiniz:

0212 288 58 57 - 0545 288 58 57

 
Dental Estetik Hakkında Merak Edilenler

İLETİŞİM

ADRES:
Valikonağı cad. No:81/3 Nişantaşı / İstanbul

TELEFON:
+90 212 288 58 57
+90 545 288 58 57

Estetik Diş Doktoru WhatsApp'ınızda

E-POSTA:
[email protected]

ARAÇLAR

BÜLTEN

E-Bülten Aboneliği
E-posta:
UYARI: Bu sitenin içeriği, kullanıcıyı sağlık amaçlı bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Site içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedaviyönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir