Doktorunuza Sorun

BLOK GREFT KEMİK UYGULANMASI

Greft nedir ve blok greft kemik uygulaması nedir sorusu cevabı  hastanın herhangi başka bir bölgesinden alınan kemiğin diğer bölgeye nakledilmesi şeklinde cevaplanabilir.

Greft Nedir Hakkında Sorularınız için Bizimle

0212 288 58 57 Numaralı Telefondan

İletişime Geçebilirsiniz

 

Greft Nedir? Blok Greft Kemik Uygulanması Nasıl Gerçekleştirilir?

Bu prosedürde genel olarak alt çene kemiğinin arka bölgesinden ya da ön dişlerin altından alınmış olan kemik noksan bölgeye tatbik edilir. Çok büyük defektlerde ise kemik kalça kemiğinden alınarak blok greft kemik uygulanması gerçekleştirilir.Titanyum pinlerle alınan kemik ilgili bölgeye tutturulur ve iyileşme beklenir. İki kemiğin kaynaması sağlanıp daha sonradan ise implantlar uygulanır.

Bu metot senelerdir kullanılan uygun sterilizasyon koşullarında yapıldığında düzgün neticeler elde edilebilen bir cerrahi yöntemdir.

Şimdi Randevu ve

Detaylı Bilgi için Arayabilirsiniz:

0212 288 58 57 - 0545 288 58 57

 

 

TİTANYUM MEMBRAN İLE KEMİK OLUŞTURULMASI
buton

Blok greft augmentasyonu hastanın rastgele farklı bir bölgesinden alınan kemiğin başka bölgeye aktarılmasına verilen isimdir. Bu prosedürde genel olarak alt çene kemiğinin arka bölgesinden ya da ön dişlerin altından alınmış olan kemik noksan bölgeye tatbik edilir. İki kemiğin kaynaması sağlanıp daha sonradan ise implantlar uygulanır.

Bu metot senelerdir kullanılan uygun sterilizasyon koşullarında yapıldığında olabildiğince başarılı neticeler elde edilen bir cerrahi yöntemdir.

İLETİŞİM

ADRES:
Valikonağı cad. No:81/3 Nişantaşı / İstanbul

TELEFON:
+90 212 288 58 57
+90 545 288 58 57

Estetik Diş Doktoru WhatsApp'ınızda

E-POSTA:
[email protected]

ARAÇLAR

BÜLTEN

E-Bülten Aboneliği
E-posta:
UYARI: Bu sitenin içeriği, kullanıcıyı sağlık amaçlı bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Site içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedaviyönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir