Doktorunuza Sorun

Nasıl Bir Dişçi Tavsiye Ederdiniz?

Nasıl Bir Dişçi Tavsiye Ederdiniz?

Türkiye’nin en büyük sağlık problemlerinden biri şüphesiz ağız ve diş sağlığıdır. Zira ülkemizde bilinçsiz ağız bakımı ve çeşitli faktörler nedeniyle diş yapısında sorunlar yaşanıyor. Türkiye’nin yetiştirdiği değerler bakımından önde olduğu alanlardan biri yine ağız ve diş sağlığıdır. Probleme çözüm yine kendi ülkemizde yer alıyor. Üstelik ülkemiz bu konuda sınırları aşmış bir üne sahip; farklı ülkelerden insanlar sağlık turizmi kapsamında Türkiye’ye geliyor. Diş ağrısı çeken, tedaviye ihtiyaç duyan herkes etrafındaki kişilerden dişçi tavsiyesi alıyor. Çünkü sizi anlayan bir dişçi bulmak her zaman kolay değildir. Uzmanlıkla birlikte diş hekiminin kendisinin tavrı, yaklaşımı, donanımı tedavinin psikolojik yönünü etkileyebiliyor. Özellikle de dişçi korkusu yaşayan kişiler için dişçi tavsiye etmek daha da önemlidir.

Hastanın kendisini rahat hissetmesi, diş hekimine güvenmesi, tedaviye korkarak değil istekle gelmesi hekim ile ilgilidir. Bu yüzden insanlar doğrudan şehirdeki diş merkezlerine gitmiyor, çevresindeki güvendiği kişilerden veya internet üzerinden dişçi tavsiye edilmesini istiyor. Bu konuda Dr. Özcan Çakmakcıoğlu gerek İstanbul çapında gerekse çevre illerden yapılan tavsiyeler sonucunda tercih ediliyor. Diş estetiği, implant, protez diş, kanal tedavisi, diş çekimi, köprü tedavisi, diş eti çekilmesi, diş sararması, çarpık diş, eksik diş, zirkonyum diş, diş estetikleri ve benzeri tüm sorunlar ile birlikte tedaviler Dr. Özcan Çakmakcıoğlu tarafından yapılmaktadır.

Dişçi Tavsiye Ederken Önemli Noktalar

Diş hekimlerinin başarısı hastalarıyla paralel doğrultudadır. Hekimden memnun kalan hasta, etrafındaki kişilere dişçisini över ve ihtiyaç halinde dişçi tavsiyesi verir. Genel anlamda böyle paylaşımlar sonucunda kişiler aynı hekimi tercih ediyor. Kulaktan kulağa şeklinde yapılan dişçi tavsiye ve yorumları her zaman etkili olmuştur. Organik tanıtımın, gerçek ve güvenilir iletişimin yolu hastalardan geçiyor. Başarılı ve güvenilir bir iz bırakan doktorlar, hastaları tarafından her diş muayenesinde ilk akla gelen isim oluyor. Dr. Özcan Çakmakcıoğlu her hastaya ilgili, özenli ve açıklayıcı bir tutumla yaklaşmaktadır. Detaylı bilgi almak ve Dr. Özcan Çakmakcıoğlu’nun uygulamış olduğu tedavileri öğrenmek için bizi arayabilirsiniz.

Yapıştırma Diş

İLETİŞİM

ADRES:
Valikonağı cad. No:81/3 Nişantaşı / İstanbul

TELEFON:
+90 212 288 58 57
+90 545 288 58 57

Estetik Diş Doktoru WhatsApp'ınızda

E-POSTA:
[email protected]

ARAÇLAR

BÜLTEN

E-Bülten Aboneliği
E-posta:
UYARI: Bu sitenin içeriği, kullanıcıyı sağlık amaçlı bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Site içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedaviyönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir