Doktorunuza Sorun

İmplant Yaptırmanın Faydaları

İmplant Yaptırmanın Faydaları

Eksik diş tedavisinde uygulanan kalıcı ve doğal çözümlerden biri implant diş tedavisidir. Bu tedavi diğer tedavilere alternatif oluşturuyor ve hastalara bir diş kazandırıyor. Estetik kaygıları yok eden, güçlü diş yapısı kazandıran implant, uzun ömürlü kullanım sağlıyor. İmplant diş yaptırmanın faydalarını şu şekilde özetleyebiliriz.

İmplant Yaptırmanın Faydaları Sorularınız için Bizimle

0212 288 58 57 Numaralı Telefondan

İletişime Geçebilirsiniz

İmplant Doğal Diş Yapısı Sağlar

İmplant diş yaptırmak isteyen herkes araştırmaları sonucunda bu tedavinin doğal dişe en yakın diş tedavisi olduğunu öğrenebilir. Çoğu kişi, diğer dişleriyle bütünlük sağlamak, genel görüntüde doğallık yakalamak ve en önemlisi dayanıklı diş yapısına kavuşmak için implant diş yaptırmayı tercih ediyor. Diş hekimleri de işlevsellik ve estetik açıdan implantı öneriyor.

Sağlıklı Beslenme Yetisi Kazandırır

Eksik dişe sahip kişiler beslenmeyi ne yazık ki istediği gibi yapamıyor. Hele ki kesici dişleri eksikse yeme – içme işleminde zorluk yaşayabiliyorlar. Çiğneme fonksiyonunun zayıf olması yenilen yemeklerden tat almayı önler, hazımsızlık yaratır, sindirim sistemini bile olumsuz etkiler. Doğal dişlerdeki gibi istendiği gibi yemek yiyebilmek implant tedavisi ile mümkündür.

Görüntü Sorunlarını Giderir

Eğri dişler, eksik dişler gülüş tasarımında önemlidir. Güldüğünüz zaman herhangi bir diş kusurunuzun bariz gözükmesi sizi rahatsız eder, sorun yaşamanıza neden olur. İmplant yaptırarak bu sorunu aşmak mümkündür. İmplant, doğal görüntü kazandırır, gülüş tasarımını olumlu etkiler.

İmplant Yaptırmanın Faydaları Sorularınız için Bizimle

0212 288 58 57 Numaralı Telefondan

İletişime Geçebilirsiniz

Uzun ömürlü ve işlevsel kullanım

İmplantın kullanım ömrü çok uzundur. Kişiler kaliteli bir implant yaptırdıktan çok uzun süreler belki de bir ömür boyunca o implant ile yaşayabilir. İmplantın titanyum maddesinden yapılmış olması ömrünün uzun olmasını sağlamaktadır. Dişinize implant yaptırdıktan sonra düzenli ağız ve diş bakımını aksatmadığınız sürece implant diş tedaviniz sağlıklı yapısını koruyacaktır. Bu nedenle implant uzun ömürlü olması ve işlevselliği yaygın olarak talep görmektedir.

3 Adımda İmplant Diş Yapımı

İLETİŞİM

ADRES:
Valikonağı cad. No:81/3 Nişantaşı / İstanbul

TELEFON:
+90 212 288 58 57
+90 545 288 58 57

Estetik Diş Doktoru WhatsApp'ınızda

E-POSTA:
[email protected]

ARAÇLAR

BÜLTEN

E-Bülten Aboneliği
E-posta:
UYARI: Bu sitenin içeriği, kullanıcıyı sağlık amaçlı bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Site içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedaviyönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir