Doktorunuza Sorun

İmplant Diş Fiyatları 2020

İmplant Diş Fiyatları 2020

İmplant eksik dişlerin tedavisinde ve dişlerin sağlığını, görünümünü olumsuz yönde etkileyen durumlar ortaya çıktığında kullanılan bir yöntemdir. Çene kemiğinin içine titanyumdan yapılan vidaların yerleştirilmesi prensibine dayanmaktadır. Bu nedenle implant diş fiyatları 2020 yılında da diğer senelerde olduğu gibi değişiklik göstermiştir. Kullanılan malzemelerin fiyatlarındaki değişimler maliyetleri doğrudan etkilediğinden her sene bu tedavilerde bir fiyat güncellemesi yapılmaktadır. İmplant diş fiyatları 2020 yılında merkezimizde nasıl uygulanıyor bu konuda detaylı bilgi almak isterseniz hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Randevu Almak için Bizimle

0212 288 58 57 Numaralı Telefondan

İletişime Geçebilirsiniz

 

İmplant Diş Fiyatları 2020 Yılında Ne Durumda?

İmplant yapımında ve tedavi aşamasında kullanılan materyaller genellikle ithal ürünler olduğundan implant diş fiyatları 2020 yılında da artış göstermiş durumdadır. Bununla birlikte implant tedavi sürecinde maliyeti asıl belirleyen unsur diş hekiminin konudaki uzmanlığı, deneyimi ve implant uygulanacak diş sayısıdır. 

 

Titanyum implantların yanı sıra zirkonyum implantlar da güncel olarak kullanılmaktadır. Bu implantlar da yine dayanıklılık anlamında titanyum ile aynı seviyelerde bir performans göstermektedir. 

 

 

Randevu Almak için Bizimle

0212 288 58 57 Numaralı Telefondan

İletişime Geçebilirsiniz

 

İmplant Diş Tedavisi Neden Tercih Ediliyor?

Genellikle eksik dişlere çözüm sağlamak amacıyla veya dişlerin görünümünde rahatsız olunan noktaların giderilmesinin talep edilmesi neticesinde implant diş tedavisi tercih edilebilmektedir. İmplant tedavisi iyileşme süreciyle birlikte 2-3 aylık bir zaman dilimini kapsayabilmektedir. Fakat bu süre kişiye göre değişebildiği için mutlaka muayene olduktan sonra diş hekimimiz Özcan Çakmakcıoğlu tarafından verilecek bilgiye göre hareket etmek gerekmektedir.

 

 

Randevu Almak için Bizimle

0212 288 58 57 Numaralı Telefondan

İletişime Geçebilirsiniz

 

İmplant diş fiyatları 2020 yılında merkezimizde nasıl uygulanıyor bu konuda bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. Bizi arayarak muayene randevunuzu oluşturup; Özcan Çakmakcıoğlu tarafından gerçekleştirilecek ön muayene ile dişlerinizin durumunu ve ne yönde tedavilerin uygulanabileceğini öğrenebilirsiniz. Özcan Çakmakcıoğlu İstanbul Nişantaşı’ndaki merkezinde estetik diş ve gülüş tasarımı, implant, zirkonyum kaplama, lamine kaplama ve diğer tüm diş tedavilerinde hizmet vermektedir.

İLETİŞİM

ADRES:
Valikonağı cad. No:81/3 Nişantaşı / İstanbul

TELEFON:
+90 212 288 58 57
+90 545 288 58 57

Estetik Diş Doktoru WhatsApp'ınızda

E-POSTA:
[email protected]

ARAÇLAR

BÜLTEN

E-Bülten Aboneliği
E-posta:
UYARI: Bu sitenin içeriği, kullanıcıyı sağlık amaçlı bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Site içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedaviyönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir