Doktorunuza Sorun

Hangi Estetik Diş Tedavisi Size Daha Uygun?

Hangi Estetik Diş Tedavisi Size Daha Uygun?

Estetik Diş tedavisi, ülkemizde oldukça hızlı gelişen ve dünya çapında ilgi gören bir başarıya sahiptir. Türkiye’nin diş estetiğindeki başarısı, diş teknolojilerinin de gelişimiyle paralel bir ivme kazanmıştır. Diş yapısı ve görüntüsündeki birçok şey estetik diş uygulamaları sayesinde iyileştirilebiliyor. Diş eğrilikleri, küçük ya da aşırı büyük diş problemi, diş etinin uzun dişlerin ise kısa görünmesi, diş çapraşıklıkları, diş eksikliği, diş renginin sararması, gülerken dişlerde ortaya çıkan problemler ve diğer şikayetler uzman diş hekimlerinin güncel uygulamalarıyla sorun olmaktan çıkıyor. Dişlerinizde sağlıklı bir görünüm kazandırmak istiyorsanız şikayetlerinizi estetik diş tedavileriyle ortadan kaldırabilirsiniz. Dişlerinizde nelere ihtiyaç var, hangi estetik uygulamadan yararlanmalısınız önce bunu öğrenmelisiniz. Dr. Özcan Çakmakcıoğlu'na muayene olarak diş estetiği hakkında bilgi edinebilir, ihtiyacınız olan tedaviyi başlatabilirsiniz.

Randevu Almak için Bizimle

0212 288 58 57 Numaralı Telefondan

İletişime Geçebilirsiniz

En Popüler Estetik Diş Tedavisi Seçenekleri


En çok tercih edilen estetik diş hekimliği uygulamaları aşağıdaki gibidir;
Diş beyazlatma: Diş rengindeki sararma ya da lekelenmeler estetik görüntüyü bozan en temel diş sorunlarından biri. Ev ya da ofis tipi diş beyazlatma tedavileri ile diş rengini açmak, lekeleri gidermek ve sağlıklı, temiz bir gülüşe kavuşmak mümkün.
Ortodonti: Diş estetiği yaptıranların öncelikli sorunu dişlerdeki eğrilik, yamukluk, yanlış dizilim ve aralık diş problemidir. Ortodontik tedavilerdeki gelişmeler sayesinde dişlere şekil vermek, dizilimini ve görüntüsünü daha iyi görünüme kavuşturmak kolaylaştı.
İmplant: Eksik diş tedavilerinde köprü, protez ve diş implantı kullanılıyor. İmplant uzun vadede dayanıklılığı ve kalitesiyle ilk tercihlerden biri. Estetik diş uygulamaları arasına girmeyi başaran implant, gülüş tasarımı kapsamında sık uygulanır.
Diş kaplama: Dişlerin boyutunu büyütmek, diş ayrıklıklarını ya da hafif eğrilikleri kısa sürede ortadan kaldırmak, dişlerin daha beyaz ve doğal görünmesini sağlamak gibi çeşitli sebeplerde diş estetiği yaptırmak isteyenler birçok materyal seçeneğinin sunulduğu diş kaplama tedavilerinden yararlanmaktadır.
Diş Eti Uygulamaları: Diş etinin çok uzun ya da rengiyle ilgili bir problem olması dişler sağlıklı ve beyaz olsa dahi kötü görünüme yol açar. Estetik diş hekimliği kapsamında diş eti uygulamaları ile dişler olduğundan daha iyi görüntüye ulaştırılır.

Randevu Almak için Bizimle

0212 288 58 57 Numaralı Telefondan

İletişime Geçebilirsiniz

Estetik Diş Tercihinde 3 Kriter

İLETİŞİM

ADRES:
Valikonağı cad. No:81/3 Nişantaşı / İstanbul

TELEFON:
+90 212 288 58 57
+90 545 288 58 57

Estetik Diş Doktoru WhatsApp'ınızda

E-POSTA:
[email protected]

ARAÇLAR

BÜLTEN

E-Bülten Aboneliği
E-posta:
UYARI: Bu sitenin içeriği, kullanıcıyı sağlık amaçlı bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Site içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedaviyönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir