Doktorunuza Sorun

Estetik Diş Tercihinde 3 Kriter

Estetik Diş Tercihinde 3 Kriter

İş, eğitim, sosyal alanlar, sürekli çevremizle iletişim halinde olmamızı sağlıyor. Estetik diş sosyal iletişimde kişisel görünüm noktasında önem taşıyor. Bu yüzden diş tedavilerinde buna yönelik hekimliği her zaman popüler olmuştur. Diş yapısındaki deformasyonlar, eksik diş sorunu, diş rengindeki değişimler insanın kendini ve dişlerini sağlıksız görmesine sepeb olabilir. Sadece sağlıklı görünmek ve ağız sağlığı açısından hedeflenene ulaşmak bile bu tedaviyi yaptırmak için bir sebep kabul ediliyor.

Randevu Almak için Bizimle

0212 288 58 57 Numaralı Telefondan

İletişime Geçebilirsiniz

İşte Estetik Diş Tedavisi Yaptırmak için 3 Önemli Kriter

Sağlıklı ve Sıralı dişler

Bu tarz tedaviler denince herkesin aklına bembeyaz, inci gibi yan yana dizili dişler geliyor. Diş diziliminin düzgün olması için diş teli, şeffaf plak gibi tedavilerin yanı sıra diş kaplama, porselen diş ve benzeri estetik uygulamalar bulunuyor. Dişlerinizde çarpıklık, yamukluk, ayrık diş problemleri varsa kısa, orta ve uzun vadeli bu tedavilerle bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

Randevu Almak için Bizimle

0212 288 58 57 Numaralı Telefondan

İletişime Geçebilirsiniz

Sağlıklı bir gülüş

Sağlıklı bir gülüş sadece dişlerin beyaz ve sıralı olmasıyla gerçekleşmiyor. Her bir dişin gerçek anlamda sağlıklı bir yapıda olması önemli bir etkendir. Estetik diş hekimliğinde önce ağız ve diş sağlığıyla ilgili genel bir muayene gerçekleştirilir ve öncelikli diş sorunları çözüme kavuşturulur. Akabinde ise implant, diş beyazlatma, diş kaplama, diş eti estetiği gibi birçok işlem uygulanarak estetik bir görünüm kazandırılır.

Sağlıklı beslenme döngüsü

Beslenmede ağız ve diş sağlığının rolü tartışılmaz. Estetik diş hekimliğinde uygulama yapılırken kişinin yeme – içme eylemi de göz önünde bulundurularak en işlevsel tedaviler uygulanıyor. Diş etlerinizdeki hassasiyet, dişlerinizin soğuk – sıcak besinlere duyarlılık göstermesi, bazı besinleri diş sağlığınızdan ötürü yiyememeniz sağlıksız diş yapısının belirtileridir. Bu tedavilerde implant başta olmak üzere pek çok tedavi, hastaların beslenmesini olumlu etkileyecek biçimde planlanır.

Randevu Almak için Bizimle

0212 288 58 57 Numaralı Telefondan

İletişime Geçebilirsiniz

Bonus: Sosyal İletişimde Öz güven

İyi bir diş görüntüsü her zaman öz güven depolar. İş, sosyal, özel kısacası hayatın her alanında sağlıklı, parlak bir gülümsemeye sahip olmak kişinin kendini öz güvenli hissetmesine zemin hazırlar. Ağız ve diş sağlığınızda problem varsa yenilikçi diş teknolojileriyle estetik diş hekimliği tedavilerinden yararlanabilirsiniz.

Yaprak Diş ile İlgili Her Şey

İLETİŞİM

ADRES:
Valikonağı cad. No:81/3 Nişantaşı / İstanbul

TELEFON:
+90 212 288 58 57
+90 545 288 58 57

Estetik Diş Doktoru WhatsApp'ınızda

E-POSTA:
[email protected]

ARAÇLAR

BÜLTEN

E-Bülten Aboneliği
E-posta:
UYARI: Bu sitenin içeriği, kullanıcıyı sağlık amaçlı bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Site içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedaviyönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir