Doktorunuza Sorun

Estetik Diş Hekimliği ve Tedavi Yöntemleri

Estetik Diş Hekimliği ve Tedavi Yöntemleri

Estetik diş hekimliği son yıllarda tüm dünyada yaygın olarak tercih edilen diş hekimliği uygulamaları arasında gösterilmektedir. Bu uygulamalar kimi kaynaklarda gülüş tasarımı veya gülüş estetiği olarak da yer alabilmektedir. Temel olarak bu tedavilerdeki amaç kişinin ihtiyaçları doğrultusunda, diş sağlığını gözeterek çeşitli uygulamaların gerçekleştirilmesidir.

 

Estetik Diş Hekimliği ve Tedavi Yöntemleri Neleri Kapsar?

Ağız ve diş sağlığı alanında estetik uygulamalar kapsamlı olarak ele alınmaktadır. Burada diş beyazlatma, lamine porselen kaplama, implant, bonding, yaprak porselen kaplama, diş eti estetiği gibi farklı tekniklerden bahsedilebilir. Bunlardan en yaygın olarak tercih edilen 3 uygulama hakkında detaylı bilgi verelim.

 

Randevu Almak için Bizimle

0212 288 58 57 Numaralı Telefondan

İletişime Geçebilirsiniz

 

Diş Beyazlatma

Genellikle dişler doğal beyazlığını kaybettiği durumlarda tercih edilen bir uygulama olarak öne çıkmaktadır. Bazı durumlarda diş rengi, kişilerde özellikle sosyal ilişkilerde engelleyici bir faktöre dönüştüğünde diş beyazlatma gündeme getirilebilir.

 

Lamine Porselen Kaplama

Ön dişlerin zarar gördüğü veya beyazlatma şansının olmadığı durumlarda porselen kaplama yapılarak bu dişler düzeltilebilir. Böylece hem renk açısından hem de dişin biçimi açısından kişinin daha sağlıklı bir düzeye kavuşması hedeflenmektedir.

 

Randevu Almak için Bizimle

0212 288 58 57 Numaralı Telefondan

İletişime Geçebilirsiniz

Diş Eti Estetiği (Pembe Estetik)

Bazı durumlarda diş estetiğinin kapsamının içine diş eti estetiği de dahil edilir. Estetik diş hekimliği kapsamında ele alınan diş eti estetiği ancak kişi için tek çözüm yolunun bu uygulama olduğu durumlarda tercih edilebilmektedir.

 
Laminate Veneer (Lamine Diş) Nasıl Uygulanır?

İLETİŞİM

ADRES:
Valikonağı cad. No:81/3 Nişantaşı / İstanbul

TELEFON:
+90 212 288 58 57
+90 545 288 58 57

Estetik Diş Doktoru WhatsApp'ınızda

E-POSTA:
[email protected]

ARAÇLAR

BÜLTEN

E-Bülten Aboneliği
E-posta:
UYARI: Bu sitenin içeriği, kullanıcıyı sağlık amaçlı bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Site içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedaviyönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir