Doktorunuza Sorun

Gülüş Tasarımı Fiyat

Gülüş Tasarımı Fiyat

Diş tedavilerinde güncel yaklaşımlardan birisini de gülüş tasarımı tedavisi oluşturmaktadır. Gülüş tasarımı fiyat anlamında uygulanacak tedavinin kapsamına ve özelliklerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Gülüş tasarımı tedavisi genellikle ön dişleri kapsamakla birlikte diş rengi, diş ayrıklığı , eksik diş, çürük diş tedavisi, implant, lamine kaplama ve zirkonyum kaplama gibi farklı tedaviler uygulanabilmektedir.

 

Randevu Almak için Bizimle

0212 288 58 57 Numaralı Telefondan

İletişime Geçebilirsiniz

 

Gülüş Tasarımı Fiyat Hakkında Nasıl Bilgi Alabilirsiniz?

Gülüş tasarımı fiyat bilgisi için öncelikle muayene yapılarak kişinin diş sağlığının ve rahatsızlığının analiz edilmesi gerekmektedir. Bunun için öncelikle merkezimizi arayarak Dr. Özcan Çakmakcıoğlu ile ilk muayeneyi gerçekleştirmek için randevu almanız gerekmektedir. 

 

Gülüş Tasarımı Genel Olarak Neleri Kapsıyor ve Aşamaları Nelerdir?

Dişlerin genel durumu değerlendirildikten sonra sağlık açısından genel olarak değerlendirme yapılarak kişinin tedaviye hazır olup olmadığı değerlendirilir. Bunun sonucunda yapılacak işlemlere karar verilir. Gülüş tasarımı kapsamında yapılabilecek uygulamalara aşağıdaki örnekleri verebiliriz:

Randevu Almak için Bizimle

0212 288 58 57 Numaralı Telefondan

İletişime Geçebilirsiniz

 

-Diş Beyazlatma

-Pembe Estetik (Diş Eti Estetiği)

-Lamine Kaplama veya Zirkonyum Kaplama

-Porselen Kaplama

-Gerekli Görülen Durumlarda İmplant Tedavisi

 

Gülüş tasarımı fiyat bilgisi ve bu tedavi hakkındaki tüm detayları öğrenmek bizi arayabilirsiniz. Merkezimizden detaylı bilgi alabileceğiniz gibi Özcan Çakmakcıoğlu tarafından yapılacak ön değerlendirme sonucunda tedavi planınızı oluşturabilirsiniz. Dr. Özcan Çakmakcıoğlu İstanbul Nişantaşı’nda bulunan merkezinde gülüş tasarımı ve diş sağlığı üzerine hizmet vermektedir.

 

Randevu Almak için Bizimle

0212 288 58 57 Numaralı Telefondan

İletişime Geçebilirsiniz

 

İLETİŞİM

ADRES:
Valikonağı cad. No:81/3 Nişantaşı / İstanbul

TELEFON:
+90 212 288 58 57
+90 545 288 58 57

Estetik Diş Doktoru WhatsApp'ınızda

E-POSTA:
[email protected]

ARAÇLAR

BÜLTEN

E-Bülten Aboneliği
E-posta:
UYARI: Bu sitenin içeriği, kullanıcıyı sağlık amaçlı bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Site içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedaviyönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir