Doktorunuza Sorun

Lamine Diş Fiyatları

Lamine Diş Fiyatları

Sağlık sektöründe en kapsamlı alanlardan biri de diş hekimliğidir. Diş teknolojileri, estetik diş uygulamaları ve temel diş tedavilerinde ülkemiz ciddi bir ivme yakalamış, üst seviye hizmet vermeye başlamıştır. Diş tedavilerinde birçok yöntem, uygulama öne çıkıyor artık. Bu tedavilerden biri olan lamine diş, gerek uygulama sonuçlarıyla gerekse fiyatlarıyla ilgi görüyor. Lamine diş, bir çeşit diş kaplamasıdır. Lamine diş fiyatları için spesifik bir fiyat bilgisi vermek yanlış olur. Zira diş sayısına göre fiyatlar değişkenlik gösterebilir. Hastaları yanlış yönlendiren fiyat bilgisini paylaşmak etik değildir. Lamine diş fiyatları için kliniğimize ulaşarak net bilgiler alabilir, muayene olarak yapılacak değerlendirmeye göre fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz. Lamine diş tedavilerinde fiyatı etkileyen pek çok değişken bulunuyor.

Randevu Almak için Bizimle

0212 288 58 57 Numaralı Telefondan

İletişime Geçebilirsiniz

Lamine Diş Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Sağlık alanda hele ki diş hekimliğinde tedavi fiyatlarını keyfi olarak belirlemek mümkün değildir. Her yıl diş tedavisi fiyatları ile ilgili güncellemeler yapılır. Diş klinikleri kullandıkları malzemeden diş hekiminin tecrübesine kadar bir çok farklı kriter üzerinden fiyat belirlemesi yapabiliyor. Lamine diş fiyatları bu kapsamda belli standartlar çerçevesinde, laminede kullanılacak olan malzemenin türüne göre belirleniyor. Burada genellikle diş ile ilgili lamine gibi malzemelerin genelde döviz cinsi para birimleri üzerinden ve yurt dışından ithal olarak ülkemize getirildiği de unutulmamalıdır. Lamine diş, kişilere estetik görünüm kazandıran, sağlıklı bir gülüş sunan dişler kazandırıyor. Estetik tedavi olduğundan fiyat anlamında orta segmentte yer alıyor. 

Randevu Almak için Bizimle

0212 288 58 57 Numaralı Telefondan

İletişime Geçebilirsiniz

Lamine Diş Tedavisi

Lamine diş fiyatları için endişe etmenize gerek yok. Muayene olduktan sonra dişlerinizin tedaviye uygun olup olmadığı belirlenir. Bunun neticesinde sizinle fiyat bilgisi paylaşılır. Diş kliniğimiz güler yüzlü ve donanımlı bir ekip ile birlikte sizlere profesyonel bir hizmet veriyor. Lamine ya da diğer tedavilerden yararlanırken çok belli bir standart fiyat listesine sadık kalarak ödeme yapacağınızı bilmelisiniz. Dişlerinizdeki tüm sorunların tedavisi için bizi tercih edebilir, gönül rahatlığıyla sağlıklı gülüşlere kavuşabilirsiniz. Lamine diş fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve randevu oluşturmak için lütfen bizi arayınız.

Lamine Diş Kaplama

İLETİŞİM

ADRES:
Valikonağı cad. No:81/3 Nişantaşı / İstanbul

TELEFON:
+90 212 288 58 57
+90 545 288 58 57

Estetik Diş Doktoru WhatsApp'ınızda

E-POSTA:
[email protected]

ARAÇLAR

BÜLTEN

E-Bülten Aboneliği
E-posta:
UYARI: Bu sitenin içeriği, kullanıcıyı sağlık amaçlı bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Site içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedaviyönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir