Doktorunuza Sorun

Lamine Diş Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Lamine Diş Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmeli?

 

Lamine diş, günümüzde estetik diş alanında öne çıkan en önemli uygulamalardan biri olarak yoğun ilgi görüyor. Bir çok insan sosyal yaşantısında dişlerinin negatif estetik pozisyonundan dolayı sıkıntılar yaşayabiliyor. Lamine diş, bu sıkıntıları büyük oranda ortadan kaldırabiliyor. Tabi tüm estetik diş uygulamalarında olduğu gibi bu konuda da yaptırmadan önce dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunuyor. Bu yazımızda adım adım bunlara değineceğiz.

Lamine Diş Hakkında Kararı Vermek

Diş hekimleri,sağlık ve estetik açısından en uygulanabilir kararları size sunmakla yükümlüdür. Bu nedenle lamine diş başarısını, doğrudan etkileyecek bir faktör de diş hekimi seçiminizdir. Bu konuda seçim yaparken mutlaka diş hekiminizin “estetik diş hekimliği” hakkında ne kadar birikimi ve tecrübesi olduğunu sorgulamayı unutmamalısınız. Lamine diş uygulaması her durumdaki diş üzerinde gerçekleştirilemeyebilir. Böyle durumlarda diş hekimi, estetik konularda tecrübe sahibiyse size daha uygun bir uygulama önerecektir. Aksi durumlarda geri dönüşü olmayan sonuçlarla karşılaşılabilir. Lamine diş uygulaması belli oranda kendi dişinizin de işlemden geçirilerek hayata geçirildiği bir teknik olduğundan diş hekimi tecrübesi ve estetik bakış açısı sonuçları doğrudan etkilemektedir.

 

Lamine Diş Hakkında Sorularınız için Bizimle 0212 288 58 57

Numaralı Telefondan İletişime Geçebilirsiniz

 

Sadece Estetik Diş Görünümü Yeterli Mi?

Aklınızda sadece gülümserken estetik bir görüntü elde etmek olabilir. Fakat unutulmamalıdır ki günlük yaşantınızda dişlerinize sadece gülümserken ihtiyacınız olmuyor. Bir yiyecekle temas ettiğinde size acı verecek veya en küçük etkide hasar görecek uygulamalar sizin için hayatı zorlaştırabilir. Oysa doğru ölçümlemeler ve planlamalar eşliğinde gerçekleştirildiğinde lamine diş uzun süre kalıcılığıyla fonksiyon olarak da tercih edilen bir uygulamadır. Yapılacak olan uygulamada dikkat edilmesi gereken detaylı hususlar yerine getirildiğinde, hem fonksiyon olarak daha güven veren hem de estetik anlamda sonuca ulaşmış bir dişe kavuşabilirsiniz.

 

Hangi Sorunlarda Lamine Diş Uygulanabilir?

Bu uygulama dişlerin dış yüzeyindeki problemlerin çoğunda uygulanabilmektedir. Kalıtsal bozukluklar, lekeler, yüzeysel çürükler ve aşınmalar, diş boşlukları, diş beyazlatma gibi bir çok konuda lamine diş ile çözümler üretilebilmektedir. Bu uygulamanın en önemli özelliklerinden birisi de doğal görünüme yakın olmasıdır. Tecrübeli bir diş hekimi tarafından yapılan uygulamalarda doğal diş görünümüne yakın sonuçlar elde edilebilmektedir. Uzm. Dr. Özcan Çakmakcıoğlu lamine diş ve estetik diş hekimliği üzerinde detaylı çalışmalar yapmış ve bu çalışmaların sonuçlarını yıllardır tecrübeyle uygulamıştır. Akademik kariyeri boyunca ve klinik çalışmalarında estetik diş ve bu konuda kullanılan materyallere odaklanmış olan Özcan Çakmakcıoğlu, hastalarına ihtiyaçları olan estetik diş uygulamaları hakkında detaylı bilgiler vermektedir. Kendisiyle iletişime geçerek randevu alabilir ve sizin için sorun olan konularda destek talep edebilirsiniz.

 

Şimdi Randevu ve Detaylı Bilgi için Arayabilirsiniz:

0212 288 58 57 - 0545 288 58 57

Lamine Diş Fiyatları

İLETİŞİM

ADRES:
Valikonağı cad. No:81/3 Nişantaşı / İstanbul

TELEFON:
+90 212 288 58 57
+90 545 288 58 57

Estetik Diş Doktoru WhatsApp'ınızda

E-POSTA:
[email protected]

ARAÇLAR

BÜLTEN

E-Bülten Aboneliği
E-posta:
UYARI: Bu sitenin içeriği, kullanıcıyı sağlık amaçlı bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Site içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedaviyönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir