Doktorunuza Sorun

Zirkonyum Porselen Neler Sağlıyor?

Zirkonyum Porselen Neler Sağlıyor?

Diş problemleri teknoloji ve uygulamalar geliştikçe daha estetik ve doğal bir şekilde çözülmektedir. Diş hastalıkları ile ilgili problemler ilk başlarda çok işlevsel bir şekilde, görünüm ikinci plana atılarak çözülmekteydi. Oysa şimdilerde problemler sağlıklı bir şekilde çözülürken, görünüm ve estetik anlamda en az kayıpla süreçler tamamlanıyor. Bu estetik uygulamaların arasında zirkonyum porselen önemli bir yer tutuyor.

Naturellik ve Zirkonyum Porselen

Sorun yaşanan dişlerle ilgili kuşkusuz ilk isteğimiz sorunun bir an önce giderilmesidir. Fakat sorun yaşanan dişler kozmetik açıdan önemli noktalardaysa işin içerisine bunların sorun giderildikten sonra estetik bir görünüme kavuşturulması da girmektedir. Önceleri dişlerindeki bir sorunla başvuranlar dişlerinin yerine yapılacak olan porselenlerin yapay görünümünden şikayet ediyordu. Hatta bu konuda insanlara sosyal çevrelerinden olumsuz mesajlar iletiliyordu. Zirkonyum porselen bu noktada doğru bir şekilde uygulandığında doğal bir görünüm elde etmek için tüm dünyada öne çıkan bir uygulama olarak değer kazanmıştır. Önceleri porselenler metal içerikli olduğundan gerek medikal anlamda gerek estetik anlamda sorunlar ortaya çıkarabiliyordu. Alerji problemlerinin yanı sıra ışık geçirgenliği olmayan bu malzemeler kişinin doğal diş görüntüsünden uzakta kalıyordu. Fakat zirkonyum porselen insan sağlığıyla dost içeriği ve ışık geçirgenliği sayesinde bu doğal görünümü yakalamada ciddi mesafeler kaydetti.

Zirkonyum Porselen Hakkında Sorularınız için Bizimle 0212 288 58 57

Numaralı Telefondan İletişime Geçebilirsiniz

 

Uygulama Süreci Sonucu %100 Etkiliyor

Zirkonyum porselen hakkında bu anlattıklarımız gibi hikayelere sahip olan ve doğal dişlerinin görünümüne çok yakın sonuçlar elde eden hastalar olduğunu bilmekteyiz. Fakat bunun için zirkonyum porselen uygulamasını yapacak diş hekimi seçiminin başlı başına sonucu etkilediğini unutmamalısınız. Konusunda uzman olmayan veya malzeme seçiminde hassas davranmayan bir seçim yaptığınızda sonuç beklentiniz gibi olmayabilmektedir. Uzm. Dr. Özcan Çakmakcıoğlu konu hakkında uzun süredir yaptığı başarılı uygulamalarla kendisine danışan hastalarına çözümler üretmeye devam etmektedir. Siz de zirkonyum porselen hakkında Özcan Çakmakcıoğlu ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Şimdi Randevu ve Detaylı Bilgi için Arayabilirsiniz:

0212 288 58 57 - 0545 288 58 57

Zirkonyum Diş Nasıl Yapılır?

İLETİŞİM

ADRES:
Valikonağı cad. No:81/3 Nişantaşı / İstanbul

TELEFON:
+90 212 288 58 57
+90 545 288 58 57

Estetik Diş Doktoru WhatsApp'ınızda

E-POSTA:
[email protected]

ARAÇLAR

BÜLTEN

E-Bülten Aboneliği
E-posta:
UYARI: Bu sitenin içeriği, kullanıcıyı sağlık amaçlı bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Site içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedaviyönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir