Doktorunuza Sorun

Diş Beyazlatma için Uygulamalar

Diş Beyazlatma için Uygulamalar

Görünüm ile ilgili diş problemlerinin büyük bir çoğunluğunu dişlerdeki renk sorunu oluşturmaktadır. Çoğu insan dişlerinin doğuştan veya sonradan oluşan nedenlerle yeterince beyaz olmamasından yakınmaktadır. Dişleri beyazlatma için yıllar boyunca insanlar tarafından farklı uygulamalar gerçekleştirilmiştir. Fakat bu uygulamalar diş minesine zarar verdiğinden negatif sonuçlara yol açmıştır. Diş beyazlatma alanında yaşanan gelişmelerle artık bu sorundan şikayetçi olanlar diş hekimi eşliğinde başarılı sonuçlara ulaşabilmektedir. Bu konuda karar verirken bazı noktalara dikkat etmek sonucun başarı oranını da etkilemektedir.

 

Diş Beyazlatma Hakkında Sorularınız için Bizimle

0212 288 58 57 Numaralı Telefondan

İletişime Geçebilirsiniz

 

 

Diş Beyazlatma için Uygulamalar Nelerdir?

Dişlerinin beyaz olmaması çoğu insanın sosyal yaşantısını etkilemektedir. Bu sorundan dolayı çoğu insan gülümsemekten hatta konuşmaktan kaçınarak yaşamaktadır. Oysa çoğu diş problemi gibi bu konu da uzman bir diş hekimi eşliğinde sonuca ulaştırılabilmektedir. Diş beyazlatma alanında son yıllarda yaygınlaşan farklı uygulamalarla bu alanda ciddi bir pazarlama arenası da oluşmuştur. Evde uygulama kitleri bu arenanın önemli bir parçası haline gelmiştir. Fakat evde yapılacak uygulamalar bir diş hekiminden bağlantısız olarak gerçekleştirilir. Bu nedenle kişinin diş yapısına uygunluk hakkında bir uzman görüşü alınmadan uygulanır. Sağlıklı bir uygulama ve dişlerde kalıcı bir sorunla karşılaşmamak için diş beyazlatma işleminin de uzmanlık gerektiren bir tedavi süreci gerektirdiği unutulmamalıdır.

 

Diş Beyazlatma Kimler için Uygundur?

Dişlerinin rengiyle ilgili sorun yaşayan herkes diş beyazlatma hakkında araştırma yapmaktadır. Bu konuda uzman bir diş hekimine başvurduğunuzda diş yapınızla ilgili detaylı bir analizi size sunacaktır. Bu bilgiler eşliğinde dişinize nasıl bir beyazlatma işlemi yapılacağı hakkında size bilgiler verecektir. Diş beyazlatma işlemi dişlerinde problem olan kişilerde veya dolgulu dişlerde sorunlar yaratabilmektedir. Bu konuda çalışmalar yapmış bir diş hekiminin yönlendirmeleriyle hareket etmek sorunları ortadan kaldırabilmektedir. Uzm. Dr. Özcan Çakmakcıoğlu diş beyazlatma alanında yıllardır yaptığı çalışmalarla kendisine başvuran hastalarını detaylı olarak bilgilendirmektedir.

 

Şimdi Randevu ve

Detaylı Bilgi için Arayabilirsiniz:

0212 288 58 57 - 0545 288 58 57

 
Dişçide Diş Beyazlatma Uygulamaları

İLETİŞİM

ADRES:
Valikonağı cad. No:81/3 Nişantaşı / İstanbul

TELEFON:
+90 212 288 58 57
+90 545 288 58 57

Estetik Diş Doktoru WhatsApp'ınızda

E-POSTA:
[email protected]

ARAÇLAR

BÜLTEN

E-Bülten Aboneliği
E-posta:
UYARI: Bu sitenin içeriği, kullanıcıyı sağlık amaçlı bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Site içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedaviyönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir